regulamin

Regulamin sklepu wysyłkowego:

Realizacja zamówienia.
Zamówienia drogą internetową mogą być składane przez 24 godziny na dobę. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 16, w soboty oraz w niedziele i święta rozpatrywane będą kolejnego dnia roboczego. Warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia. Zastrzegamy sobie prawo odmowy realizacji zamówienia Klienta, który nie podał wszystkich wymaganych danych lub podane dane budzą wątpliwości, co do ich poprawności. Produkty, których cena wynosi "0.00" będą dostępne wyłącznie na zamówienie (brak na magazynie), w tym celu prosimy o kontakt telefoniczny lub przez e-mail, wszelkie zamówienia ze strony sklepu z tymi produktami będą ignorowane!


Czas realizacji i transport.
Dostawy realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej. Przesyłka doręczona będzie następnego dnia po dniu nadania. W przypadku jakichkolwiek opóźnień w realizacji zamówienia Klient zostanie niezwłocznie poinformowany.


KAŻDA NASZA PRZESYŁKA JEST UBEZPIECZONA.


Sprawdzenie przesyłki - NIE KUPUJESZ KOTA W WORKU !
Po zapłaceniu za przesyłkę można zażądać, aby kurier był obecny podczas otwierania paczki. Jeśli przesyłka zawierałaby towar inny niż zamówiono, kurier sporządzi protokół rozbieżności, który będzie podstawą do dochodzenia roszczeń.


Zwroty.
Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu dziesięciu dni od daty odebrania przesyłki pod warunkiem, że zakupiony przedmiot był nie używany.
Zakupione produkty można zwrócić w terminie do 7 dni od odbioru przesyłki bez podania przyczyn. Jeśli zwrot nastąpi w przeciągu tych 7 dni gwarantujemy zwrot w wysokości 100% zapłaconej kwoty za produkt przelewem na rachunek klienta.
Towar musi być nie uszkodzony, kompletny i dostarczony w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, koniecznie wraz z dowodem zakupu.
W przypadku sprzedaży dokumentowanej fakturą VAT zwrot następuję po odesłaniu przez klienta podpisanej faktury korygującej. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi nabywca. Reklamacje uwzględniane są na podstawie faktury VAT lub listu przewozowego. Warunkiem gwarancji jest dostarczenie produktu do siedziby firmy wraz z oryginalna kartą gwarancyjną lub dokumentem zakupu.


Gwarancja jakości.
Wszystkie towary zakupione w naszym sklepie internetowym objęte są pełną gwarancja na równi z innymi formami sprzedaży. Klient otrzymuje gwarancję na piśmie.
Dbamy o to, aby nasze towary były najwyższej jakości, ale może się zdarzyć, że po otrzymaniu towaru wykryją Państwo, że uległ on uszkodzeniu podczas transportu. W takim przypadku prosimy o jak najszybsze skontaktowanie się z nami.
Reklamację dotyczące uszkodzenia w transporcie należy zgłosić niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie 7 dni od dnia dostawy.
W przypadku wystąpienia rozbieżności pomiędzy dokumentem dostawy, a rzeczywistą ilością towarów (wady ilościowe), prosimy o niezwłoczne skontaktowanie się z nami
Reklamację ilościowe należy zgłosić niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie 7 dni od dnia dostawy.
Zamawiający ma obowiązek sprawdzenia zawartości paczki w obecności kuriera pod kątem uszkodzeń towarów. Jeżeli w trakcie odbioru przesyłki stwierdzono uszkodzenia towarów zamawiający ma obowiązek spisania protokołu reklamacyjnego na druku dostarczonym przez kuriera. Protokół reklamacyjny powinien zawierać wyszczególnienie zniszczonych towarów, datę i godzinę odbioru przesyłki, dane odbierającego i kuriera. Protokół reklamacyjny jest podstawą do żądania wymiany zniszczonych towarów na nowe. Brak protokołu reklamacyjnego, oraz brak uszkodzonego towaru nie daje podstaw do żądania wymiany zniszczonych towarów na nowe.
Koszt przesyłki reklamacyjnej ponosi nabywca.


Dokumenty sprzedaży.
W przesyłce Klient otrzymuje paragon fiskalny lub fakturę. W celu otrzymania faktury VAT prosimy o podanie danych do wystawienia faktury. Fakturę VAT wysyłamy wraz z towarem.


Ceny.
Wszystkie ceny są podane w złotych polskich i są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Oferta cenowa dotyczy tylko sklepu wysyłkowego.


Opisy i zdjęcia produktów.
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z nami. Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Nie zmienia to jednak nigdy ich właściwości.


Poufność danych klienta.
Wprowadzone dane mają dla nas charakter poufny. Nie zostaną użyte w innych celach niż finalizacja transakcji. Dane nie zostaną udostępnione osobom/firmom trzecim.