oferta

Przedsiębiorstwo Pohua jest doświadczonym importerem oraz dystrybutorem różnego rodzaju produktów pochodzących głównie z Azji w tym z Tajwanu i Chin.

Od wielu lat specjalizujemy się w imporcie akcesorii to telefonów GSM, artykułów i odzieży elektrostatycznej ESD dla firm elektronicznych, jesteśmy jedynym autoryzowanym przedstawicielem firmy AOYUE na Polskę producenta elektronarzędzi dla serwisów i warsztatów elektronicznych.

Ponieważ prowadzimy sprzedaż hurtową zapraszamy firmy z tych branż do współpracy w sprzedaży naszych produktów.

 

 • Aoyue dla elektroników

  Aoyue to jeden z wiodących na świecie producentów urządzeń i narzędzi dla przemysłu elektronicznego.
  Cała produkcja urządzeń i narzędzi podlega ścisłej kontroli jakości i certyfikacji przez wiodące światowe standardy oraz wysokie wymagania narzucone przez europejskie dyrektywy CE.
  Wysoka jakość, umiarkowane ceny oraz widoczne nowatorstwo techniczne pozwoliło na zdobycie wybrednych rynków Europy, Azji, Stanów Zjednoczonych i w innych częściach świata.

  W Polsce Aoyue jest szeroko rozpoznawalną marką, a jedynym jej przedstawicielem i dystrybutorem na Polskę jest firma Pohua z Wrocławia.

  Asortyment obejmuje stacje lutownicze kolbowe, na gorące powietrze oraz pracujące w podczerwieni. Ponadto w ofercie znajdują się pochłaniacze oparów, lampki, platformy naprawcze i inne.
  Te narzędzia produkowane są z myślą aby być łatwymi w obsłudze i niezawodnymi w każdej sytuacji.

  Aoyue oferuje również akcesoria lutownicze oraz części zamienne przeznaczone dla swoich urządzeń.

  Profesjonalny sprzęt Aoyue jest zaufanym przyjacielem specjalistów techniki elektronicznej.