Aoyue Int2703A+

Aoyue Narzędzia » Stacje Lutownicze Lead-Free

  • Aoyue 2703A+ Stacja lutownicza bezolowiowa
    Aoyue 2703A+ Stacja lutownicza bezolowiowa
Cena:1199.00
masz pytania?

Zaawansowane Lead-Free Naprawa systemu jest wyposażenie przeróbką że łączy funkcje opalarki, lutownicę, pochłaniacz dymu i wylutowywania Gun w jednym pakiecie.

podwójny system port przycisku + Int2703A pozwala na jednoczesne korzystanie z wylutowywania pistoletu i żelaza lutowania.

Automatyzacja funkcji, które umożliwiają programowanie w 5 profilu przerabiania segmentu z tytułu spłat automatycznych i spójne.

dysza jest specjalnie zaprojektowany z technologią powietrza rozrzutnik do rozproszenia ciepła i równomiernie znacznie zwiększający moc grzewczą bardziej skutecznych spłat. W połączeniu z naszej czwartej generacji technologii BGA dyszy, przerabiania BGAs większe (CPU GPU) będą jeszcze bardziej efektywne i powtarzalne.

● Funkcje zabezpieczające: Automatyczne chłodzenie proces opalarki. Chroni urządzenie (i jego elementy) od nadmiernego ciepła po osiągnięciu któregokolwiek z następujących warunków: (1) gdy pozostał bezczynny lutownica na jego spoczynku rączki po pewnym czasie i (2) kiedy temperatura urządzenia jest przede bezpieczny próg po wyłączeniu.

Zaawansowane funkcje, takie jak lutowania żelaza i wylutowywania pistoletu kalibracji cyfrowej, konfigurowalnym snu auto do pistoletu na gorąco, żelazko do lutowania i pistoletem wylutowywania.

SPECIFICATION:

GŁÓWNE STACJI
Zasilanie: 210V-240V
Wymiary stacji: 188(w) x 126(h) x 250(d) mm
Waga: 5.6Kg
LUTOWNICA
Pobór mocy: 70W
Zakres temperatur: 200°C - 480°C
Element grzewczy: Ceramic Heater
Napięcie wyjściowe: 24 V
HOT AIR
Pobór mocy: 500W
Zakres temperatur: 100°C - 480°C
Element grzewczy Metal Heating Core
Pompa / Silnik Typ: Diaphragm Pump
Wydatek powietrza: 23 l /min (max)
PISTOLET DO ODLUTOWYWANIA
Zakres temperatur: 200°C - 480°C
Element grzewczy: Ceramic Heater
Napięcie wyjściowe: 24V

 

2703A+ Zaawansowany 4-in-1 Wielofunkcyjny System Naprawa

2703A+ Zaawansowany 4-in-1 Wielofunkcyjny System Naprawa